Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.

Hakkımızda

Firma kurucusu Genel Müdür Bekir ÇAM; 1992 yılında TIRSAN fabrikasının kuruluşu ile birlikte başladığı çalışma hayatında edinmiş olduğu bilgi, beceri ve deneyim ışığında, 2000 yılında Erçağ Makine Metal firması ile çalışma hayatına devam etmiş ve 2006 yılında Erçağ Vinç Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini kurmuştur.

2007-2009 döneminde Hendek OSB’de faaliyet gösteren Erçağ Vinç Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; 2009 yılından itibaren Bilecik Pazaryeri OSB’de öz sermayesine kazandırdığı 4.500 m2 kapalı, 8.000 m2 açık olmak üzere toplam 30.000 marazi üzerinde elektrikli tavan vinci imalatı yapmaya devam etmektedir.

Erçağ Vinç Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ;

Erçağ Vinç Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; Alman vinç firması Stahl Crane Systems-Türkiye distribütörünün çözüm ortaklığını ve patnerliğini yapmakta olup,

  • Çelik konstrüksiyon imalatı
  • Proje & Mühendislik
  • Vinç Montajı,
  • Vinç Bakım & Onarım Hizmeti,

işlemlerini 2008 yılından itibaren yürütmektedir.
Ayrıca, yerli ve yabancı bütün vinç markalarına ait yedek parça ve periyodik bakım hizmetleri verilmektedir.

Erçağ Vinç Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; üstlendiği işlerin tamamını yerinde ve zamanında bitirerek üst düzey performans göstermeyi bir ilke edinmiştir.

Sakarya Mekatronik Demir Çelik ;

Demir çelik sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almak ve sektörde aranılan firma olmak amacıyla, 2017 yılında yeni bir marka ve yeni bir şirket olarak, Sakarya Mekatronik Demir Çelik kurulmuştur.

Sakarya Mekatronik Demir Çelik, sürekli artış gösteren müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde;

  • Kaliteden ödün vermeden sonsuz müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • Ürün & Hizmet çeşit ve kalitesini artırmak,
  • Müşterilerine daha uygun fiyat ve etkin servis hizmeti sunmak,
  • Sürdürülebilir hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartmak,

hedefleri doğrultusunda sürekli çalışmayı kendisine ilke edinmiştir

Sakarya Mekatronik Demir Çelik firmasının kuruluşu ile birlikte, Türkiye genelinde üç farklı bölgede hizmet veren Erçağ Vinç Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinin imalat, ticaret ve servis kapasitesi artmış, aynı zamanda hizmette süreklilik konusunda gelişme sağlanmıştır.

“Proje & Üretim ve Montaj” anlayışının en önemli avantajı; işin bir bütün olarak düşünülmesi sonucunda, sonraki aşamalarda ortaya çıkabilecek sorunların henüz tasarım aşamasında çözülebilmesidir.

Sakarya Mekatronik Demir Çelik firması ile birlikte, “Proje & Üretim ve Montaj” süreç yönetiminde etkinlik oluşturulmuştur. Ayrıca, “Proje & Üretim ve Montaj” entegrasyonu sayesinde müşteri ile koordinasyon tek bir noktadan sağlanmaya başlanmış ve verimlilik artırılmıştır.

“Her zaman kaliteli hizmet” anlayışıyla çalışan Sakarya Mekatronik Demir Çelik; dinamik ve deneyimli genç kadrosunun sahip olduğu enerji ve bilgi birikimini, müşterilerinden aldığı güç ve güvenle birleştirerek, demir çelik & makine sektöründe daha büyük hedeflere doğru yürümektedir.